przewiń stronę

Konferencje


Konferencje

Sale konferencyjne


Doskonale wiemy, że dobre miejsce na spotkanie biznesowe to takie, w którym czujemy się pewnie, a zarazem swobodnie. Przygotowaliśmy zatem wspaniale wyposażony biznes room, w którym znajduje się telewizor LCD z możliwością podłączenia sprzętu do prezentacji multimedialnej, klimatyzacja, a także bezprzewodowy dostęp do internetu. To doskonałe wnętrze uzupełniają klasyczne meble z drewna litego, porcelanowa zastawa, a także dostęp do łazienki. Zapewniamy również obsługę gastronomiczną na wyłączność.

Dysponujemy także dwoma salami konferencyjnymi, których niezależnie wykorzystanie daje szereg możliwości. Dzięki temu w naszym hotelu możemy organizować konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne i prezentacje handlowe. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów dlatego wspólnie ustalamy przerwy kawowe, lunch menu i ich intensywność.

Panorama to przestrzenna sala konferencyjna z dużą dostępnością światła dziennego i wspaniałym widokiem na budynek dworca głównego PKP. Sala ta jest w pełni dostosowana do prowadzenia szkoleń i prezentacji multimedialnych z możliwością odpowiedniego rozmieszczenia uczestników.

Sala konferencyjna – Piętro to klimatyzowane pomieszczenie przeznaczone do prowadzenia prezentacji handlowych i biznesowych nawet dla sześćdziesięciu osób. Sala ta wyposażona jest w projektor multimedialny, zdalnie sterowany ekran, a także bezprzewodowy dostęp do internetu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty biznesowej, która charakteryzuje się profesjonalizmem i sprostaniem wymagań nawet najbardziej wymagających Klientów biznesowych. Zapraszamy.


Pakiety konferencyjne


Hotel Sofia oferuje specjalne pomieszczenia dostosowane do organizowania konferencji, prezentacji handlowych, szkoleń biznesowych i innych. Doskonale wiemy, że dobranie odpowiedniego miejsca do spotkań o charakterze biznesowym to bardzo ważny element pozwalający nam pewnie prowadzić działania biznesowe.

Oferujemy naszym Klientom dwie niezależne, klimatyzowane sale konferencyjne, które wyposażyliśmy w profesjonalne projektory, mobilne ekrany i bezprzewodowy dostęp do internetu, co pozwala na swobodną organizację szkoleń, konferencji i prezentacji. Wrocław jako duże miasto charakteryzuje się doskonałym poziomem działań biznesowych, a zatem organizowanie szkoleń w niedalekiej odległości od dworca głównego PKP jest doskonałym rozwiązaniem.

Przygotowaliśmy Państwu dwa pakiety konferencyjne, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają naszą ofertę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoki standard, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.


HOTEL SOFIAAdres
Piłsudskiego 104
50-014 Wrocław
wejście od ulicy Gwarnej 23

tel. +48 71 372 32 00
fax +48 71 372 32 00
kom. +48 797 906 934
e-mail recepcja@hotelsofia.pl
HOTEL SOFIA 50-014 Wrocław Piłsudskiego 104 +48 71 372 32 00 +48 797 906 934
hotelsystems.plhotelsystems.pl facebook